O Društvu

Društvo za teniško gibanje

Smo predana ekipa, ki se ukvarja z usposabljanjem športnikov za izboljšanje njihove koordinacije in funkcionalne pripravljenosti.

Mobilnost

Naši programi za izboljšanje mobilnosti so zasnovani tako, da športnikom pomagajo doseči boljšo gibljivost in fleksibilnost. S posebnimi vajami in tehnikami poskrbimo za povečanje obsega gibanja v sklepih, kar zmanjšuje tveganje za poškodbe in izboljšuje splošno atletsko sposobnost. Mobilnost je ključna komponenta vsakega uspešnega treninga, saj omogoča boljše izvajanje tehničnih in taktičnih elementov športa.

Moč

Treningi za povečanje moči so usmerjeni v razvoj mišične mase, vzdržljivosti in eksplozivnosti. Z uporabo različnih vaj, kot so dvigovanje uteži, vadba z lastno težo in uporaba elastičnih trakov, pomagamo športnikom doseči optimalno telesno pripravljenost. Povečana moč ne le izboljšuje športne rezultate, ampak tudi podpira splošno zdravje in zmanjšuje tveganje za poškodbe, kar je ključno za dolgotrajno uspešnost.

Kondicijski treningi

Naši programi za izboljšanje kondicije vključujejo kardio treninge, intervalne vadbe in vaje za vzdržljivost, ki pomagajo športnikom doseči vrhunsko telesno pripravljenost. Kondicijski trening je ključen za vzdrževanje visoke ravni energije in vzdržljivosti med tekmovanji in treningi. S prilagojenimi programi poskrbimo, da vsak športnik doseže in ohrani optimalno kondicijo, kar mu omogoča, da se osredotoči na tehnične in taktične vidike športa brez omejitev.

Imate vprašanja?

Če imate kakršnakoli vprašanja glede naših storitev, treningov ali česarkoli drugega, nas prosimo kontaktirajte. Z veseljem odgovorimo na vsa vaša vprašanja.